Ara

Best Western Premium Otel’i Sakarya Projesi

Best Western Premium Sakarya Hotel Kablosuz Network Altyapısında Zyxel Ürünlerini Tercih Etti

Best Western Premium Sakarya, şehir merkezine 10 dakikalık mesafede ve iş dünyasının merkezindeki konumu ile sadece bir Business Otel değil müşterilerinin özel günlerinde ev sahipliği yapan bir şehir oteli. Sakarya ilinin en yeni otelleri arasında kalan Best Western Premium Sakarya’nın firewall kurulumu ve kablolu-kablosuz ağ altyapısı Zyxel ürünleriyle kuruldu.
Zyxel ile Best Western Premium Sakarya’ arasında gerçekleştirilen projede uçtan uca Zyxel ürünleri kullanıldı. Kablosuz network sisteminde 802.11ac tercih edilerek veri transfer hızı 4 katına çıkartıldı. Güvenlik tarafında ZYXEL USG1100 tercih edildi, 5651 kanununa uygun şekilde Log kayıtları firewall üzerinde kayıt altında tutuldu. Son olarak da yüksek kapasiteli Zyxel XGS4528F, omurga switch olarak kullanıldı.
“Best Western Premium Sakarya, ilimizin en gözde otellerinden bir tanesi. Her zaman müşterilerimizin gözünde farklılaşmayı hedefleyen bir kurum olarak öne çıktık. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenli bir internet erişim sunma da bu stratejimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Aybiltech Bilgisayar’ın projelerde göstermiş olduğu başarı ve Zyxel ürünlerinin bu konudaki başarısı turizm sektörü tarafından yakından biliniyor. Çok kısa sürede hayata geçirdiğimiz bu projeyle müşterilerimizin talep ettiği erişim olanağını onlara sunmuş olduk.”
Mehmet Yüce
Best Western Premium Sakarya Otel Müdürü